6 Ocak 2017 Cuma

Bir Gider Bin Geliriz!Kahraman Şehit polis Fethi SEKİN dün, vatan için, bizler için canını göğsünü siper ederek ŞEHİT düştü!

"İzmir’de hain saldırıyı polis memuru Fethi Sekin önledi
Bombalı araçla İzmir adliye otoparkına girmek isteyen teröristler, trafik polisi Fethi Sekin tarafından engellenince aracı patlattı. Arkalarından gittiği teröristlerle mermisi bitene kadar çatışan ve şehit olan trafik polisi Sekin, roketatar ve el bombalı katliam planını önledi. Saldırıda Adliyede katip olarak çalışan Musa Can da yaşamını yitirdi." 6 Ocak 2017

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın.
Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.
Doğacaktır sana va'dettigi günler hakk'ın...
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Mehmet Âkif  ERSOY

Yeri ve zamanı geldiğinde GAZETECİ Osman Nevres (Hasan Tahsin), SÜTÇÜ- FAHRİ İMAM Ali, ÖĞRETMEN ASTEĞMEN Mustafa Fehmi KUBİLAY,  ASTSUBAY Ömer HALİSDEMİR, TRAFİK POLİSİ Fethi SEKİN,

Dolayısıyla mesleği ve isimleri nice meçhul vatanını ve milletini seven kahraman TÜRK evladı bundan sonra da muhtemelen yaşayacağımız tedhiş saldırılarına karşı göğsünü siper etmeye devam edecektir.

Tedhişçilere bir uyarım: Sakın ola; Hasan Tahsinlerin, Sütçü İmam Alilerin, Mustafa Fehmi Kubilayların, Ömer Halisdemirlerin, Fethi Sekinlerin yerini alacak milyonlarca Türk evladının olduğunu  akıllarından çıkarmasınlar!

Hasan Tahsin,  Sütçü İmam Ali...  dış düşmanlara karşı,  Kubilay, Halisdemir, Sekin iç düşmanlara karşı canları pahasına kurşun atıp, kurşunlara hedef olmuşlardır.

Demek oluyor ki,  dış düşmanlarla işbirliği yapan iç düşmanların da kendi kanlarında boğulacakları günün zamanının geldiği belki yarından da yakındır. Tıpkı dış düşmanların 9 Eylül 1922'de denize döküldükleri gibi!

Gazeteci Hasan Tahsin, 

Sütçü İmam Ali,

Öğretmen Asteğmen Kubilay

Astsubay Ömer  HALİSDEMİR, 

Trafik Polisi Fethi SEKİNleri aratmayacak sayısız yiğitlerimiz varken,

Bu topraklar üzerinde yaşayan Türk milleti asla yenilmez!

Ayağınızı denk alın!  

Dolayısıyla Türkiye  toprağını,

Türk milletini başka milletlere sakın benzetmeyin!!!

Yiğidimiz Polis Fethi SEKİN...

Nurlar içinde yat!

Seni de hiçbir zaman unutmayacağız!!! 


Sevgi ve saygılarımla!


"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır" Hz. Muhammed (A.S.)

2 yorum:

  1. Bir ve diri olmanin zamani. Rabbim mekanlarini cennet etsin.

    YanıtlaSil
  2. Mekanı cennet olsun Allah ailesine sabır versin keşke kahraman olmak zorunda kalmayıp evlatlarının babası olarak kalabilseydi. Resmen can borcumuz var bu yigite :(

    YanıtlaSil