13 Aralık 2019 Cuma

Ölelim Diye!
 

Her şey artık çok basitleşti...

Zira insanlığı yok etmeyi kafaya koymuşlar bile...

Çok uluslu şirketler çetesinin elinde canlılık yok oluyor...

Dünya silahlarla  donatıldı, yetmedi nükleer yarışlara geçildi.

Savaşlar havada uçuşuyor, ama yine de tam anlamıyla insan nüfus sayısını azaltmayı bir türlü henüz başaramadılar!

O sebeple bir yandan dünya nüfusu kontrol edilemeyecek kadar çoğalıyor, öte yandan doğadaki var olan kaynakların hızla yok edilmesiyle, kısıtlı kalanlarla yetinilmeye  çalışılıyor.

 O vakit laboratuvarlarda oluşturulan virüsler, kanserler... hızla devreye sokuldu!

Niçin mi?

Ölelim diye!İnsanlık düşmanları karar kıldılar bir defa!

"Dünyadaki tüm insanlar ölsün bir biz kalalım yeter" diye!

Dolayısıyla toprak, hava, su ve de tohumlar.

Bunlara bir şekilde yüklenen hastalıklar insanlara bulaştırılıyor!

Yani,

 Yeni yepyeni bir "NUH TUFANI"...

Ve ne yazık ki bu hazin ve tehlikeli gidişata kimseden, "dur" diyen olmadığı gibi toplumları bilinçlendirecek haberlere, yorumlara da asla  izin verilmiyor!


"Kahramanmaraş'ın Afşin Elbistan ilçelerinde ölüm saçan Termik Santraller filtre takılmasının ertelenmesi ile ilgili kanunun Cumhurbaşkanı tarafından veto edilmesinin ardından tam kapasite ile çalıştırılmaya başlandı. Bu durumun büyük bir felakete yol açabileceği iddia ediliyor.
 https://www.haber46.com.tr

Dolayısıyla, bu bacaların son kapasite çalıştığını ve yöre halkımızı zehirlemeye devam ettiğini basından öğrendiğimde... ve ne yazık ki bu rezaleti de devletimize ve milletimize inat yapıldığı kanaatiyle ruhumun acıya bürünmesi beni bu yazıyı yazmama mecbur etti. Zira,  çok sevdiğim sevgili eşimi kanser illetiyle kaybetmenin acısı henüz çok sıcak...
.
Dolayısıyla benim derdim ne siyaset, ne menfaat... 

Benim derdim, insan olmak! 

Ve huzurlu yaşayıp, huzurla ölmek! 

Mesela,  yaşlandığımızı sevdiklerimizle birlikte  görmek ve huzur içinde hakkıyla ölüp, toprağa kavuşalım istiyorum, anlıyor musunuz!!!

Netice itibariyle  toplum her geçen gün çürüyor ve biz, ölüme  terk ediliyoruz!

Sevgi ve saygılarımla!


"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır" Hz. Muhammed (A.S.

6 yorum:

 1. Uzun uzun yazardım ama anlayacak kesimin azlığı beni boşuna yazmışım hissi ile meşgul edeceği için üstü kapalı bahsedeceğim. Seçilmiş olduklarını iddia eden bir takım kertenkele kılıklı zenginlerin ki şu an dünyada sadece onların dedikleri ve istedikleri olmakta; Amaçlarının dünya nüfusunu 500 milyona kadar düşürüp sadece kendilerinin ve birlikte olmak istedikleri insanların yaşamalarına izin vermek... Çünkü, bu dünyanın tüm nimetleri yalnızca onlara yetecek kapasitede olduğunu düşünüyorlar. Bunu başaramazlarsa, zenginlikleri onların başka galaksilerde koloni kurmaları için gerekli her türlü yatırıma yönlendirmiş durumda. Yeni bir TUFAN... Ama bu tufanın gemisi de onların, yolcusu da onların, Tanrısı da... Umarım Ulu Tanrı hepsini helak eder...

  YanıtlaSil
 2. Söylenecek söz kalmadı... evet dediğiniz üzere hepsi "helak olsun"! İlginize teşekkür eder,saygılar sunarım.

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten hormonlu gıda ve içeceklerle ilgili çok ciddi durumlar mevcut hem ülkemizde hem de dünyada..Şimdi de aşılarla ilgili ciddi problemler var,aşı yaptırmayan aileler varmış, bu nedenle çocuk ölümleri vs oluyormuş..Bu da çok üzücü bir durum aslında..Birşeyler yapmak lazım..

  Tülay hocam,tekrar başınız sağolsun,Allah mekanını cennet eylesin..🙏

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ertuğrul Bey,
   Uzun bir süredir İsviçre'deydim... Değerli yorumunuza çok teşekkür ederim. SAYGILARIMLA...

   Sil
 4. Duyarsızlaşan, duyarsızlaştırılan bir toplumda kendi çıkarını düşünenler hızlıca zenginleşiyor, ardından da duyarsızlaşanlar yavaş yavaş zehirleniyor. Önce düşünme engellenir, sonra okuma değersizleştirilir, ardından içi boş TV programları ile etki altına alınır toplum. Kim kazanır kapitalizmin oyunu yönetenleri.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar... tespitleriniz ne yazık ki tıkır tıkır işliyor. Canımız fazlasıyla yanacak. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

   Sil