28 Temmuz 2016 Perşembe

The Hizmet HareketiBatı'nın çıkarlarına "HİZMET HAREKETİ" ile yola çıkan SAHTEKARLAR, inanılmaz ikiyüzlü, inanılmaz riyakar davranışlarıyla kuzu kılığına girmiş kurt gibi masum  insanlarımızın duygularını sömürdüler...

İnanılmaz demokrasi yanlısı, inanılmaz özgürlük düşkünü, inanılmaz ahlâklı, inanılmaz yurtsever, inanılmaz dürüst kılığına girerek, "Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zapdedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş" 15 Temmuz   alçaklığını yaşattılar.

 Hassasiyetlerimizden yararlanarak dini bütün insanlarımızı, "din, Allah, Peygamber" diye diye...

Allah'ım memleketimin ne kadar kurumu varsa hepsine sızılmış, her tarafı işgal edilmiş...Bir tek gözbebeğimiz ordumuzun içine  mi sızılmış?

Hayır hayır!

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız vatan hainlerince zaptedilmiş!


Dün (2009);

"Apo'ya paşa rütbesi verilip Bodrum Türkbükü'ne gönderilsin, Türk ordusu lağvedilsin" diyen, gözbebeğimiz ordumuza saldıran The Mümtazer TÜRKÖNE

"Daha karpuz kesecektik" üst manşetiyle gözbebeğimiz ordumuzu aşağılayan The Taraf...

Kısacası memleketimin her köşesine, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne karşı topyekûn The Hizmet Hareketi sızmış!

Dolayısıyla...

Milli Eğitim, Sağlık, maliye, yargı, emniyet, Türk Hava Yolları, Diyanet, TRT, Mit, Üniversiteler ve daha pek çok kurumlarımız, özel sektör, vakıf... her yer ama her yer işgal edilmiş!!!

 Vayy!... 

Ne çok vatan hainimiz varmış be!..

Bu milletin ekmeğini ye!

Bu vatanın en güzel yerlerinde otur!

Bu güzel masum insanların kanlarıyla sulanmış topraklarında, en güzel şekilde konforlu, güven içinde yaşa!

Sonra da,"hizmet hareketi" takiyesiyle,

 İhanetin âlâsıyla bu milletin başına cellat kesil, öyle mi?!..

Allah topunuzu bildiği gibi yapsın...

Sahi... 

Kurtuluş Savaşı'nda  tıpkı bugün yaşadıklarımız gibi İngilizlerle işbirliği yapan Seyit Rızalar gibi vatan hainleri İstiklal Mahkemeleri'nce idam edildiler. Bugün bu hainleri "kahraman" ilan edenlere, bu alçakların anıtlarını dikmeye, isimlerini yaşatmaya kalkanlara sorum çok açık: 

Bugün aynı şekilde dinimizi  kullanarak masum insanlarımızın beyinlerini yıkayıp örgütlenen CİA plânlı ve destekli dinci vatan hainlerini görünce, dünle bugünü değerlendirip, tarihten bir ders çıkarabildiniz mi acaba?Sevgi ve saygılarımla!


"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır" Hz. Muhammed (A.S.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder