22 Ekim 2015 Perşembe

Bunları Yapanlar "Terörist Değil"miş!
Okullar yakıldı, bayraklar indirildi, doktor öldürüldü, ambulanslar taşlandı, öğretmenler kaçırıldı, çocuklar öldürüldü, hastaneler kullanılamaz hale geldi, halkın kullandığı ortak alanlar, binalar, yollar yakıldı, yıkıldı, talan edildi.

Bombalar patlatıldı, hendekler kazıldı, mayınlar döşendi, güvenlik güçlerimiz, askerlerimiz alçakça arkadan kalleş tuzaklarla şehit edilirken,

Güneydoğu Anadolu bölgemiz savaş alanına döndü. 
Hal böyleyken... tüm bunları yapan eli kanlı canilere, "terörist" diyemeyenler, emperyalizmin ağında hiç aksamadan tıkır tıkır işleyen bir mekanizmanın dişlileri arasına düşmüş ufacık bir yonga parçası kadar önemsiz bir kukla olduklarını hissedemeyecek kadar gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içerisinde, "mağdurum da mağdurum" rollerindeler, iyi mi!


Dolayısıyla Batılı Haçlı güçlerce bölgemiz coğrafyasının ocağını söndürdükleri, yerle bir ettikleri açıkça görülen, ama ortadan kaldırılan bölge halklarının yaşamının yerine bambaşka bir kukla düzeninin kurulma çabaları ne kadar başarılı olacak derseniz,"Diyarbakır’ın Bağlar İlçesi Fatih Ortaokulu’nun bahçesindeki gönderde asılı bulunan Türk Bayrağı, 15 Ekim’de top oynayan bir grup çocuk tarafından indirildi. Okul bahçesinde oynayan 10-13 yaşları arasındaki 4 çocuk ise yere atılan bayrağı aldı ve yerine astı. Bayrağı yerine asan çocuk, arkadaşlarından alkış aldı. Yaşananları okulun güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti." 20 Ekim 2015Dolayısıyla... 


Başaramayacaksınız!!!


Sevgi ve saygılarımla!


"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır" Hz. Muhammed (A.S.) 

5 yorum:

 1. Yazını okudum canım.Gerçekler canımızı çok yakıyor. Atatürk unutturulmaya çalışılıyor.Geçen gün marşlarımızı buldum google'dan eski günlerdeki bayramları yadettim.Tüylerimi diken diken yapmak istedim,çünkü buna ihtiyacım vardı.Vatanım için, şehitlerimiz için ölen Cumhuriyet aşığı çocuklarımız için ağladım.Onüç yaşındayken kazada kaybettiğim çocuğumun acısına benzer acılar yaşadım.Yaşım itibariyle ancak yazıyor ve dua ediyorum.Ama bizi temsil eden,canlarını vatanlarının önüne koymaktan hiç çekinmeyen o yürekli insanlarla gurur duyuyorum.Allah yardımcımız olsun kızım.Bloğuna geniş bir vaktimde girip tüm yayınlarını okumak istiyorum.Sevgilerimle.Ece ablanız.

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar Efendim.

  Evet, başaramayacaklar! Başaramayacaklar! Başaramayacaklar!..

  Önce kendimizi buna inandıralım ki, onlar da başaramasınlar.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
 3. Merhaba Ece Hanım,

  Çocuğunuzu kaybetmişsiniz... Bu dayanılmaz acınız karşısında, acılarınızı yürekten paylaşır, Allah size sabır versin diyorum...

  Başınız sağ olsun efendim. En derin saygılarımla

  YanıtlaSil
 4. Sevgili hocam yazdıklarınızın her bir satırı içler acısı ve gerçekler keşke eğitim düzeyimiz yüksek olsaydı da büyük bir kitle farkına varabilseydi tek eksiğimiz cahillik bizi yıkan bu malesf .Şöyle bir durum varki bilgili insanlarda çıkar uğruna emperyalizme kucak açıyorlar :( tarih tekkerrürden ibarettir inşallah kötülüğe prim verenlerin acı sonlarını görmek nasip olur .Saygı ve selamlarımla.

  YanıtlaSil
 5. Başaramayacaklar ancak yönetenlerin verdiği tavizler nedeniyle çok canımız yandı çok enerjimiz kayboldu. Artık çoğunluğun farkına varması ve yönetemeyenleri tarihe gömmesi gerekiyor.

  YanıtlaSil