11 Ocak 2013 Cuma

Eceli Gelen Köpek...
"Sen onların dinlerine uymadıkça, Yahudi ve Hıristiyanlar senden kesinlikle hoşnut olacak değillerdir. De ki; "Şüphesiz doğru yol, Allah'ın (gösterdiği) yoludur."Eğer sana gelen bunca ilimden sonra onların heva(arzu ve tutku)larına uyacak olursan, senin için Allah'tan ne bir dost vardır, ne de bir yardımcı." BAKARA SÛRESİ 120. AYET"ABD askerlerinin yılbaşı gecesi İncirlik Üssü içerisinde yer alan ve Türk askerlerin ibadet ettiği camiyi basıp, minberi kırdığı ve Kuran yaktığı iddia edildi." 9 Ocak 2012, Radikal

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1116104&CategoryID=77Önce Irak, sonra Afganistan.

Cami basmak, Kur'an yakmak, yırtmak birinci görevleri...


Kendini bilmez bu küstahlar, sanırım ne yaptıklarının ya bilincinde değiller, ya da bilinçli bir şekilde bir "plan"ı sürdürmek niyetindeler. Zira kendilerini "efendi" gören ve 3. dünya ülkeleri topluluklarına bu şekilde aşağılıkça ve aşağılamaya yönelik hareketleri yapmayı alışkanlık edinirken, öte yandan da kendilerinde bunu bir "hak" olarak görüyorlar. Ki o sebeple aşağılamaya kalktıkları toplumların kutsallarına ve değerlerine, adice saldırıp, dalga geçmeyi adet edinmişler.


Ancak...

Burası Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bu bir!

Dalga geçmeye  ve aşağılamaya çalıştıkları "topluluk" ise 3. dünya ülkesi değil, binlerce yıllık tarihi ve gelenekleriyle sabrını sonuna kadar koruyan ve sabrı taşdığında da yedi düvele meydan okuyan  asil bir millettir, bu iki!


Dün Afganistan'da, Irak'da yaptığı küstahlığa cevap almadığı için azgınca şımarıklığıyla aynı küstahlığı, Türk milleti üzerinde göstermeye çalışması da "Eceli gelen köpek cami duvarına..." misali ile eş değerdir, bu üç!


Şunu unutmasınlar ki, bu millet Maraş'ta   işgalcilere  karşı gelen Çakmakçı Sait ve Sütçü İmam Alilerin, İzmir'i işgal eden Yunanlılara karşı ilk kurşunu atan Hasan Tahsinlerin, düşman işgali altındaki Antep'te düşmana ilk darbeyi indiren Karayılanların, Şahin Beylerin, İpsiz Receplerin çocuklarıdır, bu da dört!!!


Vatan, Kur'an, bayrak, cami, asker... Bizim en değerli kutsallarımız ve namus'umuzdur. Bu uğurda sayısız şehitler verdik; hâlâ da vermeye devam ediyoruz... Daha dün -Hakkari'de- bir mehmetçiğimizi şehit verdik bu uğurda...


Bilmem daha nasıl anlatsak...


Sevgi ve saygılarımla!


Image"HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR." HZ. MUHAMMED (A.S.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder