23 Kasım 2015 Pazartesi

Filler Tepişir Çimenler Ezilirİşgalci ABD askerlerinin giriştiği katliam sebebiyle harabeye dönen Telafer’e yardım götüren Kızılay ekibi, gözyaşları içinde Türkiye’ye döndü. Ekipte yer alan görevliler, "Biz yardım dağıtırken, yandaki çocukları yere yatırıp kafalarına çuval geçiriyor ve götürüyorlardı. Hepsi çok kötü durumda. ağlamamak mümkün değil" şeklinde konuştu.

Dolayısıyla... 

Yıllardır bölgemizde Türkmen katliamları yaşanırken ve bu katliamlar ortadayken...


Bugün BATI'nın cirit attığı ve tam anlamıyla bir bataklığa dönmüş Suriye'de, 

Kimin ne yaptığı belli olmayan bir senaryonun içerisinde, 

"Suriye'de Bayırbucak Türkmenlerinin öldürüldüğünü iddia eden Alperen Ocakları, Suriye'ye karşı savaş ilan etti" açıklamaları doğrusu hiç de samimi ve inandırıcı değil! 

Zira Filler tepişir çimenler ezilir...

Dolayısıyla o filler ki, "Türkmen çığlıkları" altında emperyalist güçlerin kendilerinden beklenildiği gibi davranarak bölgede hatta dünyada fırtına estirip, coğrafyamızdaki çimenler eziyorlar!

Ancak unutulmamalı ki, Atatürk Cumhuriyeti Türk ulusuyla birlikte 1919'da çimen olmadıklarını yedi düvele kanlarıyla kanıtladı!

Dolayısıyla can havliyle bizi bu bataklığa çekmek isteyenlerin tek amacı, bu çimenlerin arasında bir yıldız gibi parlayan Çiçek Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni ve milletini yok etmeye çalışmaktır.

Demem o ki...


16 Mart 1964'te...

İsmet İNÖNÜ'nün Amerikan Başkanı Lyndon JOHNSON'un tehditine karşın,

"Yeni bir düzen kurulur ve Türkiye o düzendeki yerini alır" beyanatını vermiştir.


Nedendir bilmem ama...

Hani aklıma birden İsmet Paşa'nın diplomasideki bu ünlü  sözü geldi...Sevgi ve saygılarımla!


"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır" Hz. Muhammed (A.S.)

1 yorum:

  1. Merhabalar Tülay Öğretmenim.

    24 Kasım Öğretmenler Günü'nüzü kutlarım. Öğretmenlerimiz ve öğretmenlerimizin yaptığı hizmetler, her türlü takdirin üzerindedir. Sizlerin hakkı asla ödenmez.

    Selam ve dualarımla.

    YanıtlaSil