3 Eylül 2015 Perşembe

Timsah Gözyaşı...
"BODRUM’dan yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmek için iki saat arayla denize açılan  iki ayrı lastik bot battı. 5’i çocuk  toplam 12 kişi öldü.
3 yaşındaki Aylan ve 5 yaşındaki Galip kardeşlerin kıyıya vuran minik bedenler.." 2 Eylül 2015İki gün önce "Dünya Barış Günü" kutlandı... 

Vay be... "Dünya Barış Günü"ymüş... Ne barış'ı... 

"Dünya Cinayet Günü" demek daha uygun...

Ve de cinayetlere ortak Suç'lu Milletler (BM)...


"Eyyy Birleşmiş Milletler!.. Siz şimdi "durum tespiti"ni filan bırakın da asli görevinizi yapın... Sorunların temeline inerek "bu insanlar niye koloniler halinde göçüyorlar?" sorularıyla bağlı olduğunuz güçlerin suçlarını bir bir  sayın dökün... Dolayısıyla asıl durum tespiti böyle olur!!!" 26 Ağustos 2015
http://www.tulaygurdal.com/2015/08/hallac-pamugu-gibi-attnz-be.html


Dolayısıyla, Bodrum'da kıyıya vuran Minik Aylan'ın ölümünden sorumlu olanlar ortada...

Bu cinayeti işleyen katilleri hepimiz çok iyi biliyoruz!

Eyyy... Angelina JOLİE!

 Suriye’deki savaş nedeniyle öksüz ve yetim kalan çocuklar için hani  "gözyaşlarına boğulduğu"n iddia ediliyor ya...

Hani oraya buraya "iyilik meleği" olarak zıplıyorsun ya...

Hani Vietnam, Kamboçya ve Etiyopya’dan evlat edindin ya...

Hani "gözü yaşlı", yüreği çocuk "seven" bir anne "şefkat"ine büründün ya...

Dahası... hani BM'nin "Barış elçisi"ydin ya...

N'oldu?

Neredesin?

Ve... 

Eyyy... Vatikan!

Sesi soluğu çıkmayan PAPA!

Neredesiniz?!

Dolayısıyla...

Hepiniz timsah gözyaşı döküyorsunuz!!!

Hepinizin eli kanlı, hepiniz sahtekarsınız be...


Sevgi ve saygılarımla!


"Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır" Hz. Muhammed (A.S.)

3 yorum:

 1. Emperyalizmin oynadığı kanlı Ortadoğu satrancında bir piyon olarak bizim de parmağımızın olması ne yazık ki bizim elimize de kan bulaştırıyor. Yazık ki, küçük insanlar daha dünyayı tanıyamadan yok olup gidiyorlar. Yıllardır bir inat üzerine tüm enerjimiz boşa akıyor. Diyojen gibi elimizde fenerle gece-gündüz akıl arayacağız her yerde.

  YanıtlaSil
 2. Öfkelenmemek elde değil..AB ve BM,nasıl ortadoğu da akan kana,öldürülen masum insanlara nasıl görmezden gelsiyse, büyük ihtimalle bunu da görmezden gelecek gibi..Olan hep masum insanlara,bebelere oluyor..Maalesef..Faceebok gibi sosyal medyada kaçakçılığın reklamını bile yapıyorlar..Kimse de dur demiyor..

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar.

  Tüm dünya bu mezalimi seyrediyor ama, hiçbir şey yapmıyor. Sizin de dediğiniz gibi sahte timsah gözyaşları oyunu ile rollerini pek bir güzel oynuyorlar. Başta Birleşmiş Milletler olmak üzere, bu konuda söz sahibi olan ve savaşa seyirci kalan tüm ülkelerle birlikte timsah gözyaşları döken Vatikan'ın papasını ve iyilik meleğini (adı her ne b.ksa) şiddetle kınıyorum.

  Diğer Arap ülkelerindeki iç savaş ve kargaşayı zamanı gelince bitirdiler de Suriye'de ki iç savaş neden hala devam ediyor? Demek ki Suriye bu işin kilit noktasındaki ülke. Kim bilir bu savaş daha ne kadar devam edecek?

  Artık bu konuda ne yazacağımı ne paylaşacağımı bilemez hale geldim. Hep aynı şeyleri söylüyor ve aynı şeyleri paylaşıyoruz. Aslında milletçe daha farklı bir yol izlememiz gerekiyor. İzlenecek bu yolun yol haritası için de desteğe ihtiyacımız var. Bu konuda kime güveneceğiz ve kimden yardım alacağız?.. Bilen varsa paylaşsın.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil